Bitcoin Nasıl Alınır? Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Alınır? Bitcoin Satın Alma Rehberi

Son bir kaç gündür tekrar popüleritesine tekrar kavuşan Bitcoin $BTC nasıl satın alınacağı bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Kredi kartı kullanarak güvenli bir şekilde Bitcoin nasıl satın alınır? İşte detaylar…

0
483

Bitcoin satın almak için banka hesabınız ya da kredi kartınızın olması gerekmektedir. Bu yazıda bitcoin kredi kartıyla nasıl satın alınır onu ele alacağız.

Yazıda bahsettiğim bitit.io web sitesinden Ethereum, Bitcoin, Ripple, Litecoin ve bir kaç coin de kredi kartı ile direkt satın alınabiliyor. Aynı zamanda ister dolar ister türk lirası ister de euro kullanarak satın alma işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Kredi Kartınız ile Bitcoin $BTC alma rehberi:

1. Öncelikle Bitit.io adresinden kendinize bir hesap açıyorsunuz. (Ben şahsen uzun süredir bitit.io sitesini kullanıyorum hem bitcoin $btc hem de ethereum $eth alımı gerçekleştiriyorum.)

2. Hesabı açtıktan sonra ana sayfada alanları doldurarak almak istediğiniz miktarı girin. (İlk alımlar için limit bulunmaktadır. Bitit üzerinden satın alma gerçekleştirdikçe limitiniz de artmaktadır.)

3. Add a wallet bölümünden alacağınız coin cüzdan adresi ekliyoruz. Cüzdan adresi kendi cüzdan adresiniz ya da bir borsada bulunan bitcoin cüzdan adresiniz de olabilir. (Adres bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun.)

Daha sonra satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz ve satın aldığınız Bitcoin’in cüzdanınıza aktarılmasını bekliyoruz.

Kredi Kartı ile bitcoin almak için web sitesi = Bitit

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın