Dragonchain $DRGN Nedir

Dijital para birimlerinden biri olan Disney Özel Blockchain ortamı olarak geliştirilen Dragonchain $DRGN Nedir?

0
517

Dijital para birimlerinden biri olan Disney Özel Blockchain ortamı olarak geliştirilen Dragonchain $DRGN Nedir? Bu sorunun cevabına ilişkin Dragonchain vakfı tarafından oluşturulan açık kaynak kodlu bir kripto para projesidir ifadesi uygun olmaktadır. Dragonchain $DRGN nedir, sorusunun cevabından sonra özellikleri ve nasıl alınacağı gibi konular hakkında da bilgiler yazımızda yer almaktadır.

Dragonchain $DRGN Özellikleri

Dragonchain $DRGN Özellikleri arasında gerçek iş uygulamalarının bir blok zincire uyumlaştırılmasını basitleştirilmiştir. Kolay uyum dışında iş verileri ve işlem korumaları, para birimi gizliliği, birçok para biriminin desteklenmesi gibi işlemler yapmaya müsaittir.

Güvenli ve ölçeklenebilir blok zincir uygulamalarının kısıtlanması gerçek dünyada sık görülen bir durumdur. Bu nedenle Dragonchain $DRGN, şirketler için veri ve akılllı sözleşmesini koruyabilmek adına bir blok zincir hizmeti sağlamaktadır. Yapılan Java, Phthon, NodeJS gibi akıllı sözleşmeleri temsil eden Dragonchain, bunları paylaşmak ve para kazanmak amacıyla ortak bir sistem temsili özelliğindedir.

Dragonchain $DRGN Nasıl Alınır?

Dragonchain $DRGN Nasıl alınır, diye merak edenler için belirtelim ki Dragonchain, Bitcoin gibi kolayca fiat para birimi karşılığında alınamamaktadır. Bunun için ilk olarak para birimi satın almak gerekmektedir. Bunu da Bitcoin ve Ethereum üzerinden yapmak mümkün olmaktadır.

Dragonchain $DRGN alımı yapmak isteyen kişilerin bunun için Paribu, Koinim, Koineks, BTCTurk gibi borsalardan bu işlemi gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır. Bir çeşit takas yöntemi ile $DRGN alımı gerçekleştirilebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın