Kripto Para Alınabilen Yabancı Borsalar Hangileri

Kripto para söz konusu olduğunda borsalar son derece önem taşımaktadır.

0
334

Kripto para söz konusu olduğunda borsalar son derece önem taşımaktadır. Akıllara: “Kripto para alınabilen yabancı borsalar hangileri?” sorusu gelmektedir. Bu konu hakkında yaptığımız araştırma neticesinde Kripto para alınabilen yabancı borsalar hangileri, sorusunu cevaplamaya çalıştık. Yabancı borsa isimleri, bu borsaların neden tercih edilmesi gerektiği, avantajları gibi konular yazımızın içinde yer bulmaktadır.

KRİPTO PARA ALINABİLEN YABANCI BORSALAR

Kripto para alınabilen yabancı borsalar açısından yaptığımız inceleme neticesinde güvenilir ve işlem yapılması mümkün olan şu isimlere ulaştık:

Bitstamp 2011 yılında hizmet vermeye başlamış olan bir kripto para borsası olarak ifade edilmektedir.

Bitfinex ise Amerika’da bulunan en yüksek hacme sahip kripto para alınabilen yabancı borsalar arasındadır.

Bu iki borsa dışında Kripto para alınabilen yabancı borsalar arasında Binance, Bittrex ve Kraken bulunmaktadır.

NEDEN KRİPTO PARA ALINABİLEN YABANCI BORSALAR TERCİH EDİLMELİ

Kripto para alınabilen yabancı borsalar hangileri sorusunu yanıtladıktan sonra bir de: “Neden kripto para alınabilen yabancı borsalar tercih edilmeli sorusunu yanıtlayalım. Yabancı borsaların tercih edilmesinin sebebi yüksek işlem hacmi ve daha fazla kazanç sağlamasıdır. USD biriminden Bitcoin almak kripto para tercih eden kişiler için daha fazla kâr getirmektedir. Yerli borsada ise Türk lirası ile yapılan alımlarda Euro ve Dolar karşısında daha az bir kâr söz konusudur. Yerli borsalarda işlem hacmi daha düşüktür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın