Duyuru

Gizle
Henüz duyuru yok.

İngiltere benden sorulur

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni iletiler

İngiltere benden sorulur

Herkese iyi forumlar. bendeniz Deniz, londrada yaşıyorum. vize danışmanı olarak çalışıyorum. londra, ingiltere, vize, üniversite gibi sorularınızı bana sorabilirsiniz

Bendeniz Deniz deyince bir afalladım, profildeki hakkında kısmına baktım emin olmak için. O halde siz de foruma hoş geldiniz İngiltere Bey

Yorum Yap

Son zamanlarda ankara anlaşmasını duyuyorum sık sık. İngiltere için bitti mi o?

Yorum Yap

a.doğan Nickli Üyeden Alıntı Gönderiyi Görüntüle
        Son zamanlarda ankara anlaşmasını duyuyorum sık sık. İngiltere için bitti mi o?
        Evet, Ankara Anlaşması İngiltere için sonlandı. 1963'ten beri yürürlükte olan anlaşma, ne yazık ki biteceği zaman insanların başına dank etti. İngiltere olmasa da diğer ülkelerde geçerliliği devam ediyor. İlginizi çekiyorsa incelemenizi öneririm.

Yorum Yap

İngiltere Nickli Üyeden Alıntı Gönderiyi Görüntüle

Evet, Ankara Anlaşması İngiltere için sonlandı. 1963'ten beri yürürlükte olan anlaşma, ne yazık ki biteceği zaman insanların başına dank etti. İngiltere olmasa da diğer ülkelerde geçerliliği devam ediyor. İlginizi çekiyorsa incelemenizi öneririm.

Başlığı okuyanların yararlanabileceği faydalı linkleri falan bize buraya paylaşırız.
          Gorillas will rise again

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X