Duyuru

Gizle
Henüz duyuru yok.

Risk oynamalık ekip

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni iletiler

Risk oynamalık ekip

Monopoly, tavla, okey, 101 vb. oyunlar Türkiye'de aşırı popüler ama şu risk oyununu oynayan nedense çok az. Oysa ülkece kaostan beslenen bir yapımız var. Şimdilik online, ileride baya buluşma gibi düzenlemeler yapılarak Risk oynanabilir. Standart masa oyununa göre mobil ve steam versiyonu biraz kısıtlı ama oyunun mentalitesi aynı.

RİSK, özetle dünya haritasında, 2 veya daha fazla oyuncunun birbirine hakimiyet kurmaya çalıştığı bir oyun. Bölgeleri ele geçirerek, diğerlerini ezip biçiyorsun. Ancak detaylı bir tanım isteyen olursa doğrudan hasbronun nasıl oynanır içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdilik Discord üzerinden toplanıp 1 saat civarında eğlenceli oyunlar ortaya çıkabilir. İlgilenenler, sorusu olanlar yazsın yeterli.

GÜNCELLEME: 4 kişi olarak Discord üzerinden toplanıp oyunlara başlıyoruz. İlgilenenler a.doğan ya da bana özel mesaj yazabilir.
    Son düzenleyen YeniÜye; 20-05-2021, 16:00.

Buluşma vb. olursa katılamam ancak online olan oyunlara katılırım. Yazın beni.

Yorum Yap

Eğlenceli olur aslında ama vakit yok

Yorum Yap

Evet güzel olabilirdi ama şuan bencede herkes çok yoğun

Yorum Yap

Online olanlara ben de katılabilirim. Pandemi döneminde ne yoğunluğuymuş o.

Yorum Yap

Hemen arkadaş listesi yapıp, online turnuvalara başlamalıyız

Yorum Yap

En azından 4 kişi olduysak küçük bir başlangıç yapabiliriz gibi gözüküyor

Discord üzerinden toplanıp oynayabiliriz. Herkes özelden yazarsa, bir kanal açar, zaman belirler oynayabiliriz.

Yorum Yap

Tamamdır ben yazdım, herkes a.doğan arkadaş yazsın. Uygun olanlar ile toplanıyoruz. İlk mesajı da düzenleyeyim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X