Duyuru

Gizle
Henüz duyuru yok.

PS5 alınır mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni iletiler

PS5 alınır mı?

Arkadaşlar şu an stoklarda yok biliyorum. Ancak stoklara girdiği zaman bu fiyattan PS5 alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? Bir ara tartışmalar vardı, Ukrayna'ya gidip, 1-2 gece tatil yapıp, PS5 alıp geri dönmek Türkiye'deki PS5 fiyatına denk geliyor diye. Direkt Ukrayna olmasa da yurtdışından getirtmek daha mı mantıklı? Yurtdışı garantili olunca Türkiye'de sorun yaşar mıyım?

Eğer 4K dev ekran televizyonunuz yoksa, Xbox Series S öneririm. Özellikleri biraz daha düşük, daha uygun. Ama 1080P televizyonda ya da ekranda oynayacaksanız bu özellikler hayli hayli yeterli olacaktır. Üstelik Xbox Game Pass ile bir ton oyun otomatik olarak kütüphanenize ekleniyor. PS5 alıp bir de oyunlara minimum 500 TL vermek bana çok saçma geliyor.

Yorum Yap

Aynen ben de Türkiye'deki fiyatta konsol alınmasını mantıklı bulmuyorum. Hele ki oyunları da bir o kadar pahalıyken. Yurtdışından, Ukrayna ya da Rusya'dan alıp getirme imkanınız varsa kullanın. Yoksa YeniÜye arkadaşın dediği yol en mantıklısı...

Yorum Yap

Daha yeni 4K televizyon aldım, biraz da bu sebeple yanına konsol düşünüyorum aslında. Daha önce hiç konsol almamıştım, bu sefer bir heves. Xbox Series X olabilir ama geçmişten gelen bir PS merakı var

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X